Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch, MHA

Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch, MHA

Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch, MHA

O Imunitním centru

Obecně velmi podporuji myšlenku osvěty, pokud jde o prevenci a péči o vlastní zdraví. Pokud navíc spojí síly všechny relevantní instituce v rámci Ústeckého kraje a dojde k zapojení osobností, které budou sloužit pro ostatní jako vzor, věřím, že takový projekt může být úspěšný.
Správné vzory mohou podle mého názoru ovlivnit v pozitivním směru zejména děti a mladší generaci, která obecně inklinuje k tomu, že obdivuje různé sportovní, kulturní či jiné osobnosti. Toto by bylo dobré využít i pokud jde o péči o zdraví nebo například osvětu v oblasti rizikových faktorů, jako je kouření, nadměrná konzumace alkoholu či nedostatek pohybu.   Kromě edukace skrze správné vzory prostřednictvím internetu či sociálních sítí bych považoval za užitečné, aby byly realizovány i konkrétní projekty na školách zaměřené na podporu pohybu u dětí, neboť jedním ze zásadních problémů majících vliv na zdravotní stav populace, je obezita. A ta často začíná právě v dětském věku. Důležité je podle mého názoru i zaměření se na oblast duševního zdraví.

O zdraví

Snažím se udržovat si pozitivní mysl a také být v kondici díky pravidelnému pohybu.  Nekouřím, jen občas piji alkohol, snažím se pravidelně hýbat a také zdravě jíst. Nejraději procházkami s mou manželkou a pejskem, ale také hrou na piano či jen poslechem hudby nebo četbou dobré knihy.

Imunitní centrum > Osobnosti > Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch, MHA