Ing. Zuzana Dvořáková

Ing. Zuzana Dvořáková

Ing. Zuzana Dvořáková

Ředitelka Regionální pobočky Ústí nad Labem, pobočky pro Liberecký a Ústecký kraj ve společnosti VZP ČR

"Propojit všechny důležité hráče v regionu a přitom využít jedinečnosti každého z nich pro společnou věc, kterou je zdraví, to mi připadá jako dobrá myšlenka."

 

O Imunitním centru

Imunitní centrum by mělo nastartovat promyšlenou a současně pestrou komunikaci směrem k občanům kraje. Formy komunikace mohou být různé – edukací počínaje, sportovními aktivitami pro celé rodiny konče. Vše by mělo mít jeden cíl - posilování osobní odpovědnosti za své zdraví. Šířit myšlenku,  že lepší je nemocem předcházet, než je léčit.

Propojit všechny důležité hráče v regionu a přitom využít jedinečnosti každého z nich pro společnou věc, kterou je zdraví, to mi připadá jako dobrá myšlenka.  Jsme zdravotní pojišťovna, která zajišťuje péči pro 2/3 obyvatel regionu. I když sami máme řadu preventivních programů pro různé skupiny našich pojištěnců, rozšířit naše aktivity  účastí v dalších projektech považujeme za užitečné  a smysluplné. Můžeme poskytnout data, zapojit se v rámci konkrétních dílčích aktivit, sdílet zkušenosti, …možností je mnoho.

Imunitní centrum > Osobnosti > Ing. Zuzana Dvořáková