O nás

O nás
O nás
O nás

IMUNITNÍ CENTRUM 

 

AKADEMIE VAŠEHO ŽIVOTA

Imunita je náš obranný a ochranný systém a tím, že jen NÁŠ, nemůžeme péči o něj přenést na někoho jiného a proto je naší výhradní povinností tento systém posilovat a rozvíjet. 

Imunitní centrum je škola pro Ty, kteří se chtějí rozvoji svého imunitního systému věnovat s náležitou péčí. Inspiruje, posiluje, vzdělává a vytváří tak prostředí, ve kterém VÍME, co máme dělat, abychom měli větší šanci přežít bez katastrofy další imunitní hrozby. 

Imunitní centrum je samo o sobě ukázkou komplexního přístupu k péči o imunitní systém. Tím, že se stará o část našeho "lidského systému", je zřejmé, že jde o nejsložitější možný systém světa, kde je řada prvků jako mozek, krev, viry, kosti a tisíce dalších hmatatelných elementů, ale stejně důležité jsou I naše zvyky, chování, myšlenky a milióny dalších nehmatatelných věcí. Centrum adresuje obě kategorie a snaží se propojovat všechny individuální sítě tak, aby výsledný systém byl pevný a odolný.

Imunitní centrum Ústeckého kraje si klade za cíl přinášet lidem hodnověrný a srozumitelný zdroj informací o zdraví a lepším životním stylu. Otevřenou komunikací a snadnou dostupností se mohou lidé dozvědět osobní příběhy i příklady z praxe od známých osobností a sportovců až po vybrané medicínské kapacity napříč všemi lékařskými obory.

Imunitní centrum hledá významné osobnosti a pracuje s myšlenkou vzdělávat skrze správné vzory. Klademe velký důraz na jednoduchost, pochopitelnost, přirozenost, snadnou dostupnost a selský rozum.

Hledáme a sdílíme nejlepší praktiky, které posilují zdraví a imunitu a motivují ke zdravějšímu životnímu stylu všechny věkové kategorie.